Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

ZOBOZDRAVNIK BREZ SPECIALIZACIJE Z LICENCO (m/ž)

V Dentalni center Varuh zdravja d.o.o. (LJUBLJANA ) Polni delavnik Tuesday, March 1st, 2022

V Dentalnem centru Varuha zdravja zaposlimo zobozdravnika brez specializacije z licenco.

Dentalni center Varuha zdravja sodi v mrežo izvajalcev zdravstvene zavarovalnice Vzajemna. Ekipa je sestavljena

iz mladih vrhunskih strokovnjakov, ki pri svojem delu uporablja sodobno zobozdravstveno opremo.

OPIS DELA:

• prvi pregled in diagnostika

• priprava plana terapije

• konzervativa in protetika

LOKACIJA DELA:

• Ljubljana

OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO:

• tekoče znanje slovenskega jezika

• odgovoren odnos do dela

• sposobnost samostojnega dela

• prijazen in komunikativen odnos do pacientov

• zaželene predhodne delovne izkušnje

KAJ PONUJAMO:

• redna zaposlitev oz. možnost dela tudi prek pogodbe oz. s.p-ja,

• zaposlitev za polni delovni čas

• urejeno delovno okolje v obstoječi ordinaciji

• fleksibilni urnik dela

• delo v mladem, prijetnem in timsko naravnanem kolektivu

• osebni in profesionalni razvoj

• stimulativno plačilo

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.

Kje se lahko prijavim na razpis:

Kandidati/-ke naj pošljejo vlogo s prošnjo, življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev na naslov: e-pošta: info@dentalni.center

najkasneje do 28. 2. 2021.

Več informacij: +386 (0)40 323 495

www.dentalni.center