Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

USTNI HIGIENIK (m/ž)

V ZOBOZDRAVSTVENI CENTER OSOVNIKAR (ŠKOFJA LOKA) Polni delavnik Monday, April 12th, 2021

Zobozdravstveni center Osovnikar – , zadovoljstvo, zaupanje.

Smo samoplačniška zobozdravstvena ordinacija, z več kot 25-letno tradicijo in izkušnjami. Danes nas je 25 zaposlenih: sedem zobozdravnikov, dva ortodonta, kirurg, parodontolog, zobotehniki in zobozdravstvene asistentke. Že vrsto let nudimo vse storitve od implantologije, kirurgije, protetike, ortodontije, parodontologije do estetskega zobozdravstva, otroškega preventivnega zobozdravstva in digitalne diagnostike.

V naše vrste vabimo ustnega higienika (m/ž).

Opis delovnega mesta:

Čiščenje zobnih oblog, poučevanje pacientov o vzdrževanju ustne higiene, zdravljenje ustnih bolezni, beljenje zob in druga dela ustnega higienika.

Kaj pričakujemo:

• ustrezna izobrazba smeri ustni higienik (lahko tudi študent/ka pred zaključkom študija – le še diploma)

• natančnost, odgovornost in delavnost

• samoiniciativnost, motiviranost in timsko orientiranost

• prijaznost in občutek za z ljudmi

• komunikativnost

• urejenost

• pripravljenost na nove izkušnje in konstantno učenje

Kaj nudimo:

za nedoločen čas

• zaposlitev za polni delovni čas

• razgibano delo

• možnosti za nadgradnjo znanja ter osebno in strokovno rast

• urejeno delovno okolje

Kje se lahko prijavim na razpis:

Kandidati/-ke naj pošljejo vlogo s prošnjo in življenjepisom na naslov info@osovnikar.com