Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

TRŽNIK ZA PODROČJE ZDRAVSTVENIH STORITEV

V ZDRAVSTVENI DOM LJUBLJANA (LJUBLJANA ) Polni delavnik Thursday, October 1st, 2020

V ZD Ljubljana iščemo TRŽNIKA ZA PODROČJE ZDRAVSTVENIH STORITEV (m/ž) – samoplačniških zdravstvenih storitev, storitev Simulacijskega in Mediacijskega centra ZD Ljubljana ter medicine dela, prometa in športa.

V svoje vrste vabimo osebo, ki ima izkušnje pri trženju ter razvite pogajalske sposobnosti, svoj osebni potencial pa želi izkoristiti tudi v mednarodnem okolju.

VAŠE NALOGE:

– skrb za obstoječe stranke ter iskanje novih strank na področju samoplačniških zdravstvenih storitev, storitev Simulacijskega in Mediacijskega centra ZD Ljubljana, storitev medicine dela, prometa in športa ter iskanje pokroviteljev/sponzorjev za konference,

– razvijanje in vzdrževanje odličnih odnosov s poslovnimi partnerji ter iskanje novih tržnih priložnosti,

– priprava predlogov za oglaševanje,

– priprava predlogov različnih zvrsti in vsebin poslovnega sodelovanja,

– priprava predlogov za sodelovanje s partnerji najvišjega poslovnega ranga

– priprava ponudb na omenjenih področjih,

– analiza trga zdravstvenih storitev.

KAJ PRIČAKUJEMO:

– usposobljeno osebo, z odličnimi pisnimi in komunikacijskimi sposobnostmi,

– usmerjenost k rezultatom in doseganje zastavljenih ciljev,

– dobre pogajalske, analitične in ustvarjalne sposobnosti za trženjske ideje,

– znanje tujih jezikov (angleščina, nemščina, hrvaščina…)

– dinamičnost, samoiniciativnost, proaktivnost, doslednost, zagnanost, iznajdljivost,

– odgovornost in natančnost pri delu,

– sposobnost timskega dela,

– poslovno urejenost,

– vozniški izpit B kategorije.

NUDIMO VAM:

– takojšnji pričetek dela,

– delo po pogodbi, plačilo skladno z dogovorom vezano na doseganje zastavljenih ciljev.

Prednost bodo imeli kandidati s poznavanjem tematike zdravstva oz. samoplačništva.

Kje se lahko prijavim na razpis:

Vaše cenjene informativne ponudbe pričakujemo najkasneje do 31. oktobra 2020 na naslov:

Zdravstveni dom Ljubljana, Kadrovska služba, Metelkova ulica 9, 1000 Ljubljana, ali na e-naslov kadrovska.sluzba@zd-lj.si

Kandidati, ki bodo ustrezali pogojem, bodo po tem datumu povabljeni na razgovor, kjer bodo pridobili tudi vse dodatne informacije.