Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Dodaj zaposlitveni portal med priljubljene v tvoj brskalnik!Dodaj zaposlitveni portal med priljubljene v tvoj brskalnik!
Za ogled novih zaposlitvenih oglasov kliknite na spodnje kategorije zdravstvenih profilov!

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

KOZMETIČNI TEHNIK

V P.R.I.M.A.K., gostinstvo in storitve, d.o.o. (POSTOJNA) Polovični delavnik Friday, May 9th, 2014

Opis dela:

NEGA OBRAZA,MANIKURA, PEDIKURA, NEGA UMETNIH IN NARAVNIH NOHTOV,NEGA NOG, MASAŽE IN PILINGI TELESA, DEPILACIJE. DELO V STROKOVNI, MLADI IN DINAMIČNI EKIPI.DELOVNO MESTO JE V POSTOJNI

Trajanje zaposlitve Določen čas, 6 mesecev

Delovni čas skrajšan delovni čas: 10 ur na teden

Delovne izkušnje 2 leti

Vozniški izpit B

Drugi pogoji PRIČAKUJEMO:OD 2-4 LET DEL.IZKUŠENJ NA ENAKEM ALI SORODNEM DEL.PODROČJU, SAMOSTOJNOST, STROKOVNO ZNANJE,PRODAJNE IN PROMOCIJSKE VEŠČINE, ZANESLJIVOST IN ODGOVORNOST PRI DELU, VESELJE DO DELA S STRANKAMI, SMISEL ZA KOMUNIKACIJO IN SODELOVANJE, PREDNOST PREDSTAVLJAJO LICENCE, CERTIFIKATI, DRUGO…ZAPO

Prijava je mogoča do 19.5.2014

Kandidati naj pošljejo vlogo po pošti, kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Poskusno delo 1 mesec

Kje se lahko prijavim na razpis:

P.R.I.M.A.K., gostinstvo in storitve, d.o.o.
Tržaška cesta 7 ,
6230 POSTOJNA

Kontaktna oseba: GOGALA TJAŠKA

telefon: 041 635 797

el. naslov: primak.slo@gmail.com