Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

BOLNIČAR NEGOVALEC I – NEGA III IN IV (3 osebe)

V DOM STAREJŠIH OBČANOV PREDDVOR (PREDDVOR) Polni delavnik Tuesday, September 7th, 2021

Dom starejših občanov Preddvor (Dom) je javni socialno-varstveni zavod. Namenjen je stalni ali začasni oskrbi starejših občanov, praviloma starih nad 65 let, ki zaradi starosti in drugih okoliščin ne morejo ali ne želijo živeti sami oziroma v družini.

Dom leži v vasi Potoče, neposredno v bližini samega Preddvora, ki je od mesta Kranja oddaljen 10 km.

ZAPOSLIMO:

Podroben opis delovnega mesta:

– stalna pomoč pri zdravstveni negi in oskrbi stanovalcev, ki potrebujejo najzahtevnejšo, zdravstveno nego in oskrbo;

– pomoč pri vzdrževanju higiene stanovalcev;

– opazovanje stanja stanovalca in poročanje;

– pomoč pri vzdrževanju urejenosti in higiene prostorov bivanja, delavnih prostorov in pripomočkov za delo;

– priprava in pomoč stanovalcem za gibanje in transfer;

– transfer zdravstvenega in oskrbnega materiala;

– vodenje evidence o svojem delu in storitvah;

– nega umirajočega, oskrba in pomoč pri oskrbi umrlih;

KAJ PRIČAKUJEMO:

Human, strpen in vljuden pristop in pozitiven odnos, ste delavni in radi delate s starejšimi.

KAJ NUDIMO:

Nudimo vam zaposlitev za nedoločen čas, z dvomesečnim poskusnim delom, urejeno delovno okolje, brezplačno parkiranje, možnost napredovanja in izobraževanja ter prekvalifikacijo za vse kandidate, ki imate narejeno poklicno izobrazbo katerekoli smeri.

Rok za prijave: 8.10.2021

Kje se lahko prijavim na razpis:

Urša Sgerm, 04 27 52 451

Kandidati naj prošnje z dokazili pošljejo na e-naslov: dom.preddvor@dso-preddvor.si