Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

DIPLOMIRANA MEDICINSKA SESTRA/ZDRAVSTVENIK

V ZAP FITCORP (LJUBLJANA) Polni delavnik Saturday, April 1st, 2023

FITCORP med svoje sodelavce vabi diplomirano medicinsko sestro / diplomiranega zdravstvenika.

Opis dela:

– delo v ambulanti v timu sodobne medicine dela (izvajanje preiskav: EKG, spirometrija …),

– priprava ambulante, materiala, delovnih pripomočkov,

– druga opravila s področja medicine dela v okviru poklicnih kompetenc.

Kaj nudimo:

– delo v pozitivnem in dinamičnem kolektivu,

– delo od ponedeljka do petka,

– redno zaposlitev za polni ali skrajšani delovni čas,

– stimulativno plačilo,

– osebni in karierni razvoj,

– možna zaposlitev za nedoločen čas,

– različne ugodnosti, ki so na voljo sodelavcem.

Kaj pričakujemo:

– organiziranost, natančnost in odgovornost,

– veselje do dela in prijaznost,

– e-pismenost, tekočo uporabo računalnika,

– veljavno licenco s področja.

Rok za prijave: 15.4.23

Lokacija dela: Hacquetova 6, 1000 Ljubljana

Kje se lahko prijavim na razpis:

V kolikor vas delo zanima in želite več informacij, nam pišite na fitcorp@zap.si

E-pošti priložite svoj kratek CV in opis vaših dosedanjih delovnih izkušenj.

Ekipa ZAP FITCORP    https://zap.si/o-nas/